גיבוש וכיף לגדות הנחל למרגלות הגלבוע

כבוד אדיר עבורנו שחטיבת הכספים של אלעל בחרה בנו שוב לארגון והפקת יום הכיף השנתי של החטיבה המונה מעט מעל 200 עובדים. השנה מתוך מגוון סוגים של ימי כיף שהצענו, נבחרה ההצעה שלמען האמת גם אני הכי אהבתי. ביוני 2016 ביום די חם של 38 מעלות יצאו עובדי החטיבה לאחד מחבלי הארץ הטובים ביותר לבילוי ביום חם שכזה, הלא הוא עמק יזרעאל בחלקו המזרחי על גבול עמק המעיינות. אזור מרהיב ביופיו למרגלות הגלבוע שופע נחלים וברכות להצטנן בהם.

ליבו של היום על גדות נחל האסי בשטחו של קיבוץ ניר דויד, שם נהנו האורחים מארוחת בוקר קלה בסגנון בופה של מבחר כריכים, שתייה חמה ומאפים טריים. לאחר מכן התפצלה החטיבה לשלוש קבוצות עיקריות, אשר יצאו ליום מלא משימות מגוונות,חווייתיות, מאתגרות ומהנות בסגנון המרוץ למיליון.     קבוצה ראשונה יצאה לפארק המעיינות, עלתה על רכבי הגולף, ויצאה להביא פתרונות למשימות שהונחו בפניה והיו פזורות ברחבי הפארק בין העצים, או במימי המעיינות והנחלים.

קבוצה שנייה נכנסה לגן גורו וחפשה את הפתרונות למשימותיה בין העצים, במגורי החיות, במבוכים וברחבי הפארק.

קבוצה שלישית נשארה לגדות האסי, עלתה על סירות בננה ונכנסה למים להביא נקודות דרך פתרון שלל משימות שהיו פזורות ברחבי הנחל. כמובן שבתום כל סבב הקבוצות התחלפו ביניהן במתחמי המשימות השונים. בתום כמה שעות טובות של פעילות מהנה ואינטנסיבית ומנה הגונה של ארטיקים מפנקים בין הסבבים לצנן את הגוף, התכנסה החטיבה לארוחת צהריים מושקעת מאוד בסגנון BBQ. את הקינוחים כבר הגשנו בסמוך לתחילת הפעילות של דנה, שהגיעה להרקיד ולתת בראש עם פעילויות מדליקות שלא הורידו את החיוך מהפרצוף של המשתתפים. טוב זאת דנה וכנראה גם תודה ללמברוסקו והקאווה שנשפכו כמו מים... היה כיף גדול!

מעוניינים ברעיונות לאירוע הבא שלכם?

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם
 
סיורים בירושלים | טיולי אופניים | טיולי ג'יפים | ימי כיף וגיבוש | הפקת בר/בת מצווה |  צור קשר

טלפון: 054-6430399   |   דוא"ל: adam@israelway.co.il  |   כתובת: תל יצחק, ת.ד 60 מיקוד 4580500


© כל הזכויות שמורות לחרמון תיירות
FacebookGoogle+Twitter