יום כיף וגיבוש בסגנון המערב הפרוע לחברת אל-על

ביוני 2015 יצאנו עם חטיבת הכספים של אל על המונה כ 180 איש ליום של כיף וגיבוש בסגנון המערב הפרוע בגרסה הגלילית. נסיעה קצרה של שעה צפונה על כביש 6 הגענו לקיבוץ רמות מנשה. בחוות דובי התקבלנו לכוס קפה טוב לארוחת בוקר גלילית בסגנון דרוזי עם פיתות חמות עם לבנה, זעתר ומוחמר ישירות מהטאבון, פלטות של ירקות טריים, מאפים, גבינות ומטבלים.

אחרי ששבענו ונרגענו מהדרך נהנינו מכמה ביצועים מעולים של שירי בוקרים ומערבונים קלאסיים שבוצעו ב Live על ידי צוות החווה המוכשר.

לאחר מכן התחלקנו לשני קבוצות עיקריות. הקבוצה הראשונה עברה למתחם השתלבות במעברים הצמוד לחווה והתחלקו ל 5 תתי קבוצות. כל קבוצה קבלה מדריך והתחיל סבב בין שעתיים של פעילויות ODT חווייתיות, מאתגרות, מגבשות ומשעשעות. בזמן הזה הקבוצה השנייה התחלקה לשני קבוצות מרכזיות, האחת יצאה לטיול ג'יפים באזור רמת השופט, נחל דליה, נחל שלף ומורדות הכרמל. הקבוצה השנייה התחלקה ל 5 תתי קבוצות השתעשעה בתחרות נושאת פרסים שווים בין תחנות מדליקות של משחקי בוקרים כגון רודיאו, זריקת פרסות, ירי בחץ וקשת ועוד'. כאשר בתום שעה התחלפו הקבוצות.  הזוכים המאושרים קיבלו טיול סוסים זוגי, כובע בוקרים מרשים או הסתפקו בתליית הפרסות על דלת הכניסה לבית.  

בתום שעתיים עצרנו למנוחה קלה, כוס קפה, פירות טריים, קרטיבים, מיני כריכים או ומאפים. לאחר ההפסקה התחלפו הקבוצות לשעתיים נוספות.

די רעבים התכנסו כולם בסביבות 15:00 לארוחת צהריים עשירה של בשרים ותבשילים עם נגיעות גליליות ודרוזיות. 
בתום הארוחה, אחרי ברכות, נאומים וחלוקת פרסים לזוכים הצטרף גילי ליבר סולן להקת גאיה לצוות החווה המוכשר לשירי רועים שהתפתחה לחפלה ארץ ישראלית מכל התקופות של הזמר העברי.

אחר הצהריים מחויכים ומרוצים יצאו עובדי החטיבה חזרה למשרדים בנמל התעופה לרכבים וההסעות הביתה.  

מעוניינים ברעיונות לאירוע הבא שלכם?

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם
 
סיורים בירושלים | טיולי אופניים | טיולי ג'יפים | ימי כיף וגיבוש | הפקת בר/בת מצווה |  צור קשר

טלפון: 054-6430399   |   דוא"ל: adam@israelway.co.il  |   כתובת: תל יצחק, ת.ד 60 מיקוד 4580500


© כל הזכויות שמורות לחרמון תיירות
FacebookGoogle+Twitter