top of page
סיורים קולינאריים | דרך ארץ

ימי כיף וגיבוש בפריסה ארצית

דרך ארץ מפיקה עבורכם ימי כיף וגיבוש בכל רחבי הארץ. נתברכנו בארץ יפייפיה עם מגוון אפשרויות עצום ליום גדוש של חוויות, טעמים, ידע, ומפגשים עם אנשים מעוררי השראה.

ימי כיף בפריסה ארצית | דרך ארץ

כל ארגון והסגנון שלו. בין אם תבחרו ביום של סיורים, טיולים וביקור באתרים, ביום של אדרנלין ופעילויות אתגר, או ביום של מפגשים, סדנאות והעשרה חוויתית.  אנחנו כמובן ממליצים לשלב ולהתמקד בחבל ארץ אחד בכל פעם.

 

אתם מוזמנים להתרשם מחלק ממגוון האפשרויות בהמשך הדף וליצור עמנו קשר לאפשרויות והתאמת יום הגיבוש האידיאלי עבורכם

אנו בדרך ארץ מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, וללוות אתכם בבחירת האזור האידיאלי לקיום הפעילות, בבחירת התכנים, הארוחות והפינוקים. ולתפור עבורכם את כלל המרכיבים הנדרשים על מנת ליצור יום מפתיע, מעשיר ומהנה.

יום כיף בדרום.jpg

יום כיף בדרום

מגוון האפשרויות לימי כיף, לפעילויות גיבוש ולאירועי חברה הוא עצום ומרתק. כל חבל ארץ עם המאפיינים הייחודיים לו מבחינת מאפייני נוף וסביבה, חברה, תרבות, היסטוריה ואטרקציות.

 

טרקים ומסלולי הליכה קצרים, סדנאות ומפגשים, גלישת חולות, ציורי סלע ותרבויות קדומות, משחקי גיבוש, טיולי סוסים או אופניים, ג'יפים או רייזרים, טעימות גבינות ויין, קטיף תותים או טעימות דבש.

שייט וקיאקים בים המלח, סנפלינג, ביקור במערות, סתלבט בספא ועוד ועוד.

יום כיף בדרום

האזורים בהם אנחנו ממליצים להתמקד בבחירת אירוע או יום כיף בדרום

יום כיף בהר הנגב וארץ המכתשים

יום כיף במדבר יהודה

יום כיף בערבה

יום כיף בים המלח

יום כיף בצפון בצפון הנגב וחבל הבשור

יום כיף במפרץ אילת

לפרטים והזמנות צרו עמנו קשר

סיורים מודרכים בירושלים | דרך ארץ

יום כיף בירושלים

ירושלים בירתנו היא ללא ספק העיר המיוחדת ביותר בישראל. יום כיף בירושלים זו בהחלט דרך מצוינת לחוות את העיר המופלאה והמורכבת הזו ללא פילטרים ובאופן חוויתי ובלתי אמצעי.

 

מסיורי תוכן קסומים במעברים התת קרקעיים של העיר העתיקה, או משחקי מחשבה וכתבי חידה מגבשים בשכונות הציוריות, סיורים בעקבות דמויות דתות ומסדרים, לחוות אותה על סגווי ריידרים או אופניים, טעימות בשווקים, סנפלינג מחומות העיר העתיקה, מפגשים מרתקים, סיורים מודרכים בבית המשפט העליון או בכנסת ישראל וכמובן קולינריה עילית ועוד.

יום כיף בירושלים

ניתן להתמקד ביום מלא בגבולות העיר או לשלב עם מגוון אטרקציות ופעילויות מרתקות בסביבתה המיידית בהרי ירושלים או צפון מדבר יהודה. בביקור מרתק במערכת החדשות, בטעימות יין או בירה באחד היקבים והמבשלות, במנזרי מדבר יהודה, בטיולי רייזרים ואופניים, בסדנת שוקולד או סדנת אומן ועוד...

אנחנו לרשותכם עם פתרונות מיטביים לכל פרט ופרט באופרציה. החל מהסעות, הזמנת חדרי מלון, תוכן חוויתי, מופעים, ארוחות, ופינוקים מפתיעים ברגעים הנכונים.

לפרטים והזמנות צרו עמנו קשר

יום כיף בירושלים | דרך ארץ
יום כיף בתל אביב
יום כיף בתל אביב | דרך ארץ

יום כיף בתל אביב הוא פתרון נהדר לארגונים אשר לא רוצים להרחיק השנה או לארגונים צפוניים או דרומיים אשר מעוניינים להגיע למטרופולין של המדינה ליום של חוויות, פינוקים ואוכל טוב.

 

תל אביב ויפו מציעות מגוון ענק של פעילויות מגוונות מאוד. החל בשייט וסדנאות גלישה, סיורים בעקבות אמנות ואומנים, מפגשים והרצאות, סיורים וכתבי חידה מרתקים במוזיאונים, בשכונות ובאזורים נבחרים.

אמנות רחוב, צילום אומנותי או יצירה בסטודיו ועדיין לא דיברנו על אוכל, על מגוון הסדנאות, על סיורי טעימות בשווקים, על משחקי מציאות מדומה ברחובות העיר, על ספא מפנק, או על ערב פוקר בלופט מחתרתי ומעוצב ועוד ועוד.

דרך ארץ תציע לכם את הפתרונות המיטביים לכל פרט ופרט באופרציה. החל מהסעות, הזמנת חדרי מלון, תוכן חוויתי, מופעים, ארוחות, ופינוקים מפתיעים ברגעים הנכונים.

לפרטים והזמנות צרו עמנו קשר

יום כיף בתל אביב | דרך ארץ
יום כיף בצפון
יום כיף בצפון

צפון הארץ למזל ולהנאת כולנו הוא אזור רחב וסופר מגוון. בבואכם לבדוק את האפשרויות ליום כיף בצפון אנו ממליצים להתמקד בחבל ארץ אחד לכל יום טיול וגם זה לא בהכרח יספיק. 

 

לכל חבל ארץ הייחודיות שלו הן מבחינה טופוגרפית וסביבתית, הן מבחינה חברתית ותרבותית והן מבחינה היסטורית. במדינה תוססת כמו שלנו כל אחד מהמאפיינים הללו כל כך חי, מזמין ומגרה, מה שכמובן מקשה על הבחירה מה לעשות קודם.

 

ישנם כמובן שיקולים רבים לבחירה כגון, מזג אויר ועונות השנה, מרחק הנסיעה מהמשרד, תקציב או מה כבר עשיתם וראיתם בשנים קודמות ועוד.

מנעד האפשרויות הוא עצום, בין אם הסגנון הוא אתגרי ומלא אדרנלין בחופים, בשבילים, בנחלים, בצוקים או במערות. בין אם הדגש הוא על קולינריה, חקלאות וטעמים ארץ ישראלים. ובין אם רוצים לחוות תרבויות קדומות, חברה וקהילה או אמנות עכשווית ועוד ועוד.   

האפשרויות ליום כיף בצפון: 

יום כיף באיזור הכרמל

יום כיף בעמק יזרעאל או עמק המעיינות

יום כיף בגליל התחתון

יום כיף בגליל העליון

יום כיף בגליל המערבי

יום כיף באצבע הגליל

יום כיף ברמת הגולן

יום כיף בצפון | דרך ארץ

אנו בדרך ארץ מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, וללוות אתכם בבחירת האזור האידיאלי לקיום הפעילות, בבחירת התכנים, הארוחות והפינוקים. ולתפור עבורכם את כלל המרכיבים הנדרשים על מנת ליצור יום מפתיע, מעשיר ומהנה.

שירותים נוספים שאנו מציעים:

bottom of page